Команда

Ми залучаємо професіоналів своєї справи!

 

Стрикун Ганна  – директор “НОРТ Консалтинг”

Основні компетенції та знання: стратегічне планування, організація бізнес-процесів, внутрішні та зовнішні комунікації (PR, соціальні мережі, КСВ), HR, системи навчання персоналу.

Освіта: Київська бізнес-школа (спільно з Семфордським Університетом, США) – ступінь МВА; історичний факультет Київського університету ім. Т. Шевченка; Київський інститут інвестиційного менеджменту за спеціальностями: менеджер з маркетингу і реклами, менеджер-економіст; Вільна школа маркетингу.

З 1993 року працювала у страховій галузі, а також в холдингових компаніях. В період 1999-2004 рр. очолювала Дирекцію маркетингу, методології і персоналу ЗАТ «Міжрегіональна страхова компанія «Надра» (нині СК «Провідна»). У 2004-2005 та 2008-2016 рр. – заступник Голови Правління ПрАТ «Страхова компанія «НОВА». 2005–2008 рр. директор ТОВ «Інвестиційно-консалтинговий центр».

Увійшла до ТОП-10 бізнес-леді рекламно-комунікаційного ринку у 2013 році.

8 місце серед керівників маркетингових і PR служб України-2014, за версією Marketing Media Review (MMR).

 

Бондарєв Юрій – керуючий партнер “НОРТ Консалтинг”

Освіта: “Харківський авіаційний інститут” (економіка і управління, 1991-96 рр.), Вільна школа економіки (2014), Вільна школа політики (2015), The Public Affairs and Advocacy Institute at American University (2016).

Працював на керівних позиціях у відділі продажів  “Філіп Морріс Україна” (в Україні і Румунії, 1996-2014 рр.). Нині бере активну участь в розвитку українського ринку роздрібної торгівлі, очолюючи ГС “Національна організація роздрібної торгівлі”.

Член Громадської Ради при Державній фіскальній службі України 

Член Громадської Ради при Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради України

Член Громадської Ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Життєве кредо: щоб чогось досягти, роби більше, ніж від тебе чекають. У людях цінує чесність, здатність до саморозвитку.

 

Максим Єгоричев-Крінберк – експерт з питань корпоративного управління «НОРТ Консалтинг», Директор з розвитку бізнесу  TACK & TMI Ukraine

Освіта: МДТУ ім. М.Е. Баумана (радіоінженер); The Open University of London (менеджер); The Vanderbilt University Owen Graduate School of Management (МВА); International Coaching Academy (коуч), Сертифікація IFC по програмі підвищення ефективності корпоративного управління в МСБ (консультант).

Досвід роботи: більше 15 років досвіду в якості бізнес-тренера і консультанта; Директор з розвитку продажів виробника засобів захисту рослин і мікродобрив «Укравіт Агро»;  Директор Регіональнрого розвитку, Керівник відділу організаційного розвитку, Керівник відділу бізнес-аналізу і автоматизації продажів «Філіп Моріс Україна»; Керівник відділу розвитку бізнесу телекомунікаційного напрямку компанії Schlumberger.

Життєве кредо: Бути завжди на передньому краю, йти до невідомого, робити щось надзвичайне, допомагати людям відкривати нові сенси і змісти світобудови.

 

Обідовська Надія – головний бухгалтер

Основні компетенції та знання: бухгалтерський та податковий облік, формування системи управлінського обліку на підприємстві.

Освіта: Приватний вищій навчальний заклад «Європейський університет»

Більш ніж 20 років працює в сфері бухгалтерського обліку та фінансів на приватних підприємствах України з різними видами господарської діяльності. З 2005 року – на посаді головного бухгалтера.