“Норт Консалтинг” прийняв участь у підготовці дискусійної платформи “Як людині з інвалідністю створити успішний малий бізнес?”

Прийняли участь в підготовці дискусійної платформи “Як людині з інвалідністю створити успішний малий бізнес?”, організованій спільно з ВГО “Асоціація підприємців та працюючих інвалідів України”.

 

 

 

Ольга Ільюхіна, Директор з розвитку бізнесу комунікаційної агенції GARLAND, розповіла про можливості пошуку бізнес-ідей та як їх перевіряти на життєздатність. Учасники розібралися з перевагами і недоліками нішевого маркетингу, познайомилися з методом їжака і ефектом довгого хвоста тощо.

 

 

Вадим Горенко, бізнес-тренер і ментор, стартап-консультант, допомагав учасникам розібратися, на чому концентрувати увагу при створенні власного бізнесу, щоб не допустити помилок.

 

 

 

Вадим Запасний, заступник голови правління зі страхування СК “Інтер-Плюс”, відповідав на запитання, як бізнесу можуть допомогти страхові програми, і на що необхідно звернути увагу при підписанні договору страхування.

 

Учасники відмітили, що дискусійна платформа була дуже корисною для вибору можливостей та започаткування нових та розширення існуючих бізнесів.